Konstrukcje stalowe to nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie w budownictwie. Firma, która proponuje profesjonalne usługi w tym zakresie istnieje na polskim rynku już od 1983 roku. Firma Konstruktor to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i precyzji. Konstrukcje stalowe tworzone przez firmę konstruktor są budowane na prośbę klienta. Doświadczenie firmy to wykonanie i montaż budowlanych konstrukcji stalowych, obudowa konstrukcji stalowych płytami warstwowymi oraz konstrukcje stalowe wsporcze pod maszyny.
Konstrukcje stalowe mogą być wykonywane pod różne oferty. Firma konstruktor przygotowała w tym miesiącu dla swoich klientów następująca ofertę: konstrukcje lekkich hal stalowych, wszelkie konstrukcje stalowe stosowane w budownictwie, konstrukcje stalowe wsporcze pod maszyny oraz obudowa konstrukcji stalowych płytami warstwowymi. Ponadto firma konstruktor jest nowoczesną wytwórnią konstrukcji stalowych.
Firma należy do grona największych i najnowocześniejszych polskich wytwórni konstrukcji stalowych. Blisko dwudziestoletnie doświadczenie na rynku jest świadectwem naszej rzetelności oraz solidności. Konstruktor jest ekspertem w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy setki obiektów w Polsce i w Europie, gwarantując klientom najwyższą jakość i krótki czas realizacji. Firma zajmowała się dotychczas realizacją równych projektów. Konstrukcje stalowe wykonane przez firmę konstruktor to: z przeznaczeniem na: hale magazynowe, hale produkcyjne, salony samochodowe, centra handlowe, budynki inwentarskie, wiaty i inne, szeroki zakres prefabrykacji elementów blachownicowych, kratownicowych i kształtownikowych, specjalistyczne konstrukcje stalowe (m.in. dla branży energetycznej, infrastruktury transportowej).
Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i wytrzymałość naszych konstrukcji. Każdy spawany element jest poddawany badaniom przez dział Kontroli Jakości, aby zyskać pewność, iż spełnią najsurowsze wymagania norm budowlanych, według standardów polskich i europejskich. Swoim klientom firma oferuje profesjonalne rozwiązania – konstrukcje stalowe, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Do Państwa dyspozycji firma oddaje grono wysokiej klasy Inżynierów Biura Projektowego, którzy oferują również pomoc w znalezieniu najlepszego rozwiązania konstrukcyjnego.